ПРЕС-АНОНС

30 січня о 9:00 у приміщенні Дворічанської районної ради (вул. Слобожанська, 8, смт. Дворічна, Харківська обл.) відбудеться інформаційна зустріч виконавців та учасників проекту «Діалог населення з поліцією – безпечна громада Дворічанщини». Проект реалізує громадська організація «Фонд сільських громад Дворічанщини» з січня 2020 року за фінансової підтримки Програм «Права людини і правосуддя» та «Громадське здоров’я» Міжнародного фонду «Відродження».

До участі в заході запрошені працівники органів місцевого самоврядування Дворічанського району, Дворічанської районної державної адміністрації, Куп’янського відділу поліції ГУНП України в Харківській області, представники відділу «Дворічанське бюро правової допомоги Чугуївського місцевого центру», громадські активісти. Під час інформаційної зустрічі буде презентовано мету, завдання та робочий план проекту. Учасники познайомляться з результатами опитувань мешканців району, які проводилися в для дослідження питань безпеки. Також вони обговорять заходи і напрямки співпраці поліції, влади і громади для посилення спроможності громад Дворічанщини у вирішення проблем, пов’язаних з безпекою та доступом мешканців до правосуддя.

Людмила Ковтун, голова ГО «Фонд сільських громад Дворічанщини»: «Дворічанський район іноді називають віддаленим. У цьому є частина правди, але незалежно від цього, мешканці району не можуть бути віддалені від безпеки та правосуддя. З іншого боку, самі люди мають зрозуміти, що забезпечення безпеки, – це відповідальність не однієї тільки поліції. Тут треба проявляти ініціативу, зважувати можливості, враховувати потреби жителів, задачі влади і силовиків, будувати діалог між цими сторонами. Я надіюсь, що наш проект допоможе цьому діалогу і ще більше наблизить громаду Дворічанщини до безпеки і злагоди, чого ми всі так бажаємо».

***

Нагадаємо, що з 2012 року в Дворічанському районі діє система надання безоплатної правової допомоги населенню. Дворічанський Офіс мережі правового розвитку на базі ГО «Фонд сільських громад Дворічанщини» діє за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та місцевої влади.

Слідкувати за перебігом проекту «Діалог населення з поліцією – безпечна громада Дворічанщини» та надавати зворотний зв'язок його виконавцям можна у Facebook: https://www.facebook.com/dvorichna та на сайті: http://dvorich.info

Роман Каць, керівник проекту, тел. 096-096-49-80, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду