Контакти автора прес-релізу:

Олена Нестерова +38 (096)0364494,

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

5 березня 2019 року  в смт. Дворічна в приміщенні районної бібліотеки відбулася Координаційна зустріч «Спільними зусиллями змінюємо громади» в рамках Проекту «Співпраця громади з місцевою владою – запорука позитивних змін в Дворічанській громаді», який реалізується ГО «ФСГД» за підтримки Програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження».

Мета зустрічі: Визначити напрямки спільної діяльності ГО «ФСГД» з органами влади. Укласти Меморандум громадської організації з Дворічанською селищною радою по забезпеченню правової підтримки розвитку громади.

На зустрічі були присутні  керівники району, представники ГО «ФСГД», селищної ради, Дворічанського районного відділу ДВС, «Дворічанського бюро правової допомоги» Чугуївського місцевого центру надання БВПД, депутати, лідери, активні громадяни селища.

Учасників зустрічі привітали Ірина Григоренко – голова Дворічанської райдержадміністрації, Галина Турбаба – голова Дворічанської районної ради, Фархад Магомедов – голова Дворічанської селищної ради.

Людмила Ковтун – голова правління ГО «ФСГД» презентувала проект «Співпраця громади з місцевою владою – запорука позитивних змін в Дворічанській громаді».

Про напрямки спільної діяльності ГО «ФСГД» з селищною радою в рамках проекту «Співпраця громади з місцевою владою – запорука позитивних змін в Дворічанській громаді» проінформувала Олена Нестерова – керівник проекту.

Тему «Обговорення спільних дій співпраці з селищною радою по забезпеченню правової підтримки змін в громаді селища» детально висвітив Віталій Бабика – керівник Дворічанского Офісу Мережі правового розвитку.

На зустрічі були визначені напрямки спільної діяльності та досягнуто домовленості про системну співпрацю з селищною радою по забезпеченню правової підтримки змін в громаді селища.

Укладено Меморандум ГО «ФСГД»  з Дворічанською селищною радою по забезпеченню правової підтримки розвитку громади.

Мета проекту «Співпраця громади з місцевою владою – запорука позитивних змін в Дворічанській громаді» за підтримки Програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження» - посилити спроможність громади селища Дворічна вирішувати проблемні питання свого розвитку у правовий спосіб.

Мета діяльності ГО «Фонд сільських громад Дворічанщини»: покращення життя громади району через розвиток гармонійного середовища. Детальніше www.dvorich.info

Мета Програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження» запобігати порушенням прав людини, сприяти впровадженню в Україні ефективного антидискримінаційного законодавства та практики, сприяти доступу малозабезпечених і вразливих груп до правосуддя та правової допомоги. Детальніше: www.irf.ua