Нещодавно відбувся тренінг «Підготовка правових консультантів для надання допомоги сільським мешканцям Дворічанського району».

Мета тренінгу: надати учасникам теоретичні та практичні навички, за допомогою яких вони надалі самостійно зможуть здійснювати пошук потрібних норм, правильно розуміти їх і пояснювати іншим порядок їх застосування конкретних життєвих ситуацій, ефективно впливати на процеси у громаді.

В заході взяли участь 15 чоловік – активісти, лідери громад, які не мають юридичної освіти із 2-х сільських рад (Вільшанської та Пісківської).

Захід відбувся в рамках проекту «Від правосвідомості кожного – до сильної, спроможної, розвинутої громади», який реалізує ГО «ФСГД» за підтримки Програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження».

Присутніх привітали організатори тренінгу.

Тренінг провели досвідчені тренери Мережі Правового Розвитку – Віталій Бабика та Андрій Пекаренін.

Програма тренінгу передбачала ознайомлення з темами:

·         Права людини та їхній захист.

·         Самоорганізація в громадах та вплив на владу.

·         Державна система правової допомоги та неурядові партнери.

Протягом трьох днів учасники виконували практичні роботи в групах за темами під координацією тренерів.

Своїми враженнями поділились учасники тренінгу:

Любов Рожкова, секретар Пісківської сільської ради, активістка громади: « Тренінг для мене виявився дуже корисним і цікавим. Я отримала відповіді на питання, які мене турбували, зокрема, про вплив інформації на життя людини в громаді»;

Людмила Семизенко, працівник Вільшанського сільського будинку культури, активістка громади:«Мені сподобалась система подання матеріалу тренерами. В подальшій моїй роботі правового консультанта я буду використовувати роздаткові матеріали отримані на тренінгу».

Всі учасники тренінгу отримали сертифікати. Чималенька команда параюристів Дворічанського району збільшилась на 15 чоловік.