Загальнонаціональний право​просвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО​!» реалізується Міністерством юстиції у співпраці з системою безоплатної правової допомоги, територіальними органами юстиції, за підтримки юридичних клінік, міжнародних донорів та партнерів.

ГО «ФСГД», на базі якої діє Дворічанський Офіс Мережі правового розвитку, спільно з Дворічанським районним відділом Державної виконавчої служби головного територіального управління юстиції у Харківській області активно долучаються до реалізації Проекту.

Наша мета – підвищити юридичну грамотність українців та сформувати нову правову культуру в суспільстві. Це масштабна реформа правової свідомості, яка забезпечить сталий розвиток України як сучасної демократичної держави.

Ми не лише інформуємо громадян про їхні права, а й навчаємо їх, як ці права захищати. Ми даємо чіткі й зрозумілі поради, як діяти, коли твої права порушують. Ми доводимо, що держава може бути твоїм партнером, і встановлюємо рівність перед законом для кожного українця.

Представники ГО «ФСГД» та місцевої виконавчої служби 10 квітня 2018 року провели засідання робочої групи по партнерській участі у реалізації Проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

На зустрічі партнери обговорили спільні дії по наданню безоплатної правової допомоги мешканцям району, що є одним із ключових елементів, який забезпечує реалізацію Проекту «Я МАЮ ПРАВО!» це дієвий та ефективний механізм, який дає можливість захистити свої права кожного.

Бажаючим більш детально ознайомитися з реалізацією Проекту «Я МАЮ ПРАВО!» рекомендуємо звернутися за посиланнями: http://pravo.minjust.gov.ua/pro-nash-proekt/