20 березня 2018 року в Дворічанському ліцеї, для учнів 10-11 класів, представниками Дворічанського офісу Мережі Правового Розвитку був проведений тренінг на тему «Права дитини».

В ході заходу учні в ігровій формі «Імпровізоване судове засідання» ознайомилися із основними правами неповнолітніх та побували в ролі казкових героїв в якості суддів, позивачів та відповідачів. Також учні в ігровій формі навчилися розрізняти права та обов’язки.

На сам кінець було розглянуто питання відповідальності неповнолітніх, що викликало не аби який інтерес учасників. Саме ця тема викликала найбільше запитань. Як себе поводити з поліцейським? За які дії настає відповідальність? Яке покарання може бути призначено? На ці та багато інших питань учасники отримали відповіді від тренера Мережі Правового Розвитку Віталія Бабики.

Зважаючи на зацікавленість щодо проведення подібних заходів, яку учні висловили під час зворотного зв’язку між координатором шкільних служб порозуміння Дворічанського району, тренером Мережі Правового Розвитку Анною Калашник та дирекцією ліцею, досягнуто домовленості щодо проведення двох тренінгів на теми: «Відповідальність неповнолітніх» та «Захист прав споживачів».

Наразі уточняються дати проведення, а команда Дворічанського офісу Мережі Правового Розвитку вже розпочала роботу з їх підготовки.

Захід проведено в рамках проекту «Розвиток шкільних служб порозуміння в рамках Мережі правового розвитку» за фінансової підтримки МФ «Відродження».

Координатор ШСП
Дворічанського району                                                                      Анна Калашник