28 лютого 2018 року в смт.Дворічна на базі місцевого ліцею відбулася Координаційна зустріч «Розвиток Шкільних Служб Порозуміння Дворічанщини».

На зустрічі були присутні Галина Турбаба - голова Дворічанської районної ради, представники Дворічанського Офісу Мережі правового розвитку ГО «ФСГД», громадськості, координатори, медіатори, директори Богданівської, Дворічанської ЗОШ та Дворічанського ліцею.

У вступному слові Людмила Ковтун – голова правління ГО «ФСГД» наголосила, що впровадження ШСП в освіту району наразі є одним із пріоритетних напрямків діяльності Дворічанського Офісу Мережі.

 

Вітаючи учасників заходу Галина Турбаба висловила впевненість в тому, що місцева влада і надалі буде підтримувати Дворічанський Офіс у впровадженні ШСП в освіту району. «Уміти вирішувати конфлікти мирним шляхом зі школи – це запорука щасливого  майбутнього», - сказала вона.

Учасники зустрічі захоплено, емоційно сприйняли звіти про роботу ШСП «Злагода» (Дворічанська ЗОШ), «Ейрена» (Богданівська ЗОШ), «ЛСП» (Дворічанський ліцей) за минулий рік та січень-лютий 2018 року, ознайомилися з планами роботи служб на 2018 рік. В переліку заходів, які презентували служби, заслуговують на увагу:

- Анкетування «Особистісна агресивність і конфліктність» серед учнів 8-11 класів, настільна гра «Крок за кроком» (8-11 кл.) «ЛСП» ;

- Брейн-рінг «Чи знаєш ти закон?» - «Ейрена»;

- Тренінг «Безпека дітей в інтернеті», анкетування «Ти і ШСП» - «Злагода».

Валентина Доценко – директор ліцею сказала: «Служба Порозуміння в ліцеї створена два місяці тому, але незважаючи на це ми уже маємо досвід проведення заходів і відчуваємо позитивний вплив на учнівське середовище.  Діти вчаться уміти слухати, розвивати або ,навіть,  деколи стримувати лідерські якості, вчаться дружити по-справжньому».

Анна Калашник – координатор ШСП Дворічанського району ознайомила присутніх з планом подальшої роботи в  Проекті «Розвиток Шкільних Служб Порозуміння в рамках Мережі правового розвитку» за підтримки Програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження». ШСП Дворічанщини висловили бажання брати участь в конкурсі на кращу ШСП, а також вирішили створити спільну інтернет-сторінку.

З нормативно-правовою базою впровадження ШСП ознайомив присутніх Віталій Бабика – керівник Дворічанського Офісу Мережі.