27-28 січня 2018 року в смт Жденієво Закарпатської області відбулася зустріч представників громадських організацій – членів громадської спілки «Мережа правового розвитку» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Мета заходу: розробити проект Операційного плану Мережі на 2018 рік.

ГО «ФСГД» на зустрічі представляв Віталій Бабика – керівник Дворічанського Офісу Мережі правового розвитку.

Робота над Операційним планом Мережею була розпочата ще в 2017 році: представники організацій – члени Мережі зустрілись в м. Києві в листопаді та грудні.

Тому учасники, в першу чергу, узагальнили напрацювання попередніх зустрічей, а потім розробили і деталізували проект Операційного плану Мережі правового розвитку на 2018 рік; визначили пріоритети організаційного розвитку і роботи з зовнішніми стейкхолдерами за стратегічними напрямками.

Фасилітатор заходу: Руслан Бахтиєв, консультант у сферах стратегічного розвитку та соціального іміджу, кандидат політичних наук, тренер, модератор.

Активна, плідна участь Віталія Бабики у розробці проекту Операційного плану Мережі правового розвитку та визначення пріоритетів організаційного розвитку за стратегічними напрямами наразі є корисною для організації роботи по складанню Операційного плану Дворічанського Офісу Мережі на 2018 рік.