Справжнім новорічним подарунком для громадських діячів України став тренінг у Львові. Захід було організовано Мережею правового розвитку за підтримки Міжнародного фонду Відродження. В тренінгу «Фінансовий менеджмент для неприбуткових організацій» взяли участь до 20 представників громадських організацій України. ГО «ФСГД» представляла Варвара Демченко – фінансовий менеджер Дворічанського Офісу Мережі, що діє на базі організації.

Організатори вдало підібрали місце проведення тренінгу, він проходив в готелі «Peikartz Дворжет Львів”. Готель розташований в історичному центрі Львова, на одній з найстаріших його вулиць – Городоцькій. Поруч знаходить ся дивовижний костел Святої Ельжбети і головна греко-католицька святиня України – Собор Святого Юра.

Матеріал викладався зрозуміло, доступно і легко завдяки тренеру Віталію Лесюку.

Покращували сприйняття інформації приклади, ілюстрації, схеми та інші засоби.

Учасники протягом двох днів вивчали основи фінансового менеджменту в організації; принципи фінансового менеджменту; інструменти фінансового управління, тощо. Особливо цікавими для учасників стали практичні заняття на теми: практики використання політик і процедур в організації, бюджетування проектів, рух грошових коштів, аналіз виконання бюджету та інші.

Учасники заходу мали змогу поєднати навчання з відвідуванням прекрасного, історичного, святкового Львова.