31 жовтня 2017 року у смт.Великий Бурлук,  відбулося експертне обговорення можливості надання безоплатної правової допомоги (БПД) громаді Велико-Бурлуцького району. В обговоренні взяли участь представники місцевої влади, громадськості Дворічанського та Велико-Бурлуцького районів, експерти з надання БПД Мережі правового розвитку.

Експертне обговорення проводив Віталій Бабика –керівник Дворічанського Офісу Мережі правового розвитку, що діє на базі  ГО «Фонд сільських громад Дворічанщини».

Людмила Ковтун, голова правління ГО «Фонд сільських громад Дворічанщини» розповіла про багаторічну, плідну співпрацю ГО «ФСГД» з органами місцевого самоврядування Дворічанського району. Особливу увагу в своєму виступі вона приділила приорітетному напрямку діяльності організації – надання БПД мешканцям району за фінансової підтримки ОМС та Програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження».

Галина Турбаба, голова Дворічанської районної ради, розповіла про Програму з надання БПД, яка діє в Дворічанському районі. Жваву дискусію викликала її інформація про способи та джерела фінансування заходів Програми.

Олександра Жиліна, голова Велико-Бурлуцької районної ради зазначила, що з досвідом роботи Дворічанщини по надання БПД вона ознайомилася ще в 2016 році, перебуваючи на Кооринаційній зустрічі Дворічанського Офісу Мережі Правового Розвитку разом з представниками Шевченківського, Купянського районів. «Наразі ми переглянемо наші можливості надання БПД населенню Велико-Бурлуцького району спільно з місцевим бюро правової допомоги, враховуючи досвід наших сусідів».

Андрій та Орися Пекареніни – експерти з надання БПД разом з аудиторією визначали можливі шляхи делегування повноважень з надання БПД, переваги та недоліки способів надання такої допомоги в громаді Велико-Бурлуцького району.

Підсумовуючи результати експертного обговорення, учасники прийшли до висновку, що така зустріч та отримана інформація, буде слугувати для подальшої співпраці двох районів.