Новини

21.02.2017 року в смт. Дворічна в приміщенні центральної районної бібліотеки Дворічанським Офісом Мережі Правового Розвитку ГО «Фонд сільських громад Дворічанщини» було проведено тренінг на тему «Е-декларація. Простіше ніж ти думаєш».

Учасниками заходу стали працівники ОМС Дворічанського району.

Тренер Віталій Бабика акцентував увагу учасників на можливостях електронних сервісів задля отримання довідок про доходи та електронних ключів, що допомагає значно зекономити час та кошти.

Детальніше...
 

31 січня 2017 року в смт. Дворічна стартувала серія тренінгів для органів місцевого самоврядування «Правова підтримка громад». Дана ініціатива виконується в рамках Меморандуму про співпрацю, укладеного між Дворічанською районною радою Харківської області та Дворічанським офісом Мережі Правового Розвитку ГО «Фонд сільських громад Дворічанщини».

Старт розпочато з теми: «Актуальні питання доступу до публічної інформації» тренінг по якій розроблено представниками організацій – членів Мережі Правового Розвитку: Анастасією Площинською та Віталієм Бабикою.
Учасниками заходу стали посадові особи селищної та сільських рад району, відповідальні за даний напрямок роботи, місцеві депутати різних рад та активісти. Учасників заходу не злякав сильний мороз, і всі бажаючі змогли взяти участь у заході.

Тренінг був побудований спираючись здебільшого на практичний досвід учасників, а вправи запропоновані тренером Віталієм Бабикою дозволили ознайомитись із судовою практикою та практикою Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та здобути новий досвід.

Детальніше...
 

До Дворічанського Офісу Мережі Правового Розвитку ГО «ФСГД» звернулося колишнє подружжя Іванових з питання законодавчої процедури стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини.

Питання були типові для даної категорії звернень:

Який розмір аліментів призначить суд?

Яка відповідальність за ухилення від їх сплати?

Як можна контролювати витрату аліментів  та інші.

На той час справа уже перебувала у провадженні місцевого суду.

Детальніше...
 

У 2015 році територіальній громаді Дворічанського району з обласної територіальної громади було передано нежитлове приміщення. Вказана будівля є дуже привабливою для місцевого бізнесу, оскільки її площа складає майже 600 кв. м., а розташована вона у самому центрі селища Дворічна.

Однак, в силу різних обставин, переважно правового характеру, Дворічанській районній раді довгий час не вдавалося провести державну реєстрацію права власності на вказану будівлю, що в свою чергу позбавляло можливості передати її в оренду для поповнення районного бюджету.

Знаючи, що одним із напрямків діяльності Дворічанського офісу Мережі Правового Розвитку ГО «ФСГД» є експертно-правовий супровід територіальних громад, голова ради Галина Турбаба звернулася до Офісу задля спільного вирішення даного питання.

Детальніше...
 

Завершився тренінг «Базові навички медіатора Шкільної Служби Порозуміння», який проходив в смт. Дворічна з 3 по 6 січня 2017 року.

Мета тренінгу: підготовка учасників до самостійного проведення шкільних медіацій у ШСП, які створюються на базі загальноосвітніх закладів Дворічанського району.

Тренінг проводився за програмою, розробленою Громадською організацією «Інститут Миру і Порозуміння» (м. Київ).

Програму навчання школярів було побудовано на практичному досвіді роботи Шкільної Служби Порозуміння «Коло друзів», координатором якої є Оксана Дацко. Протягом тренінгу також використовувався підхід, який базується на досвіді самих учасників навчання. Це сприяло навчанню через практику: учасники ділились один з одним досвідом розв’язання різних конфліктних ситуацій, які виникають у школі та за її межами, спільно обговорювали ці ситуації і напрацьовували рекомендації щодо поведінки та реагування під час конфлікту.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 10 з 34

Сайт розроблений в рамках проекту «Ресурсний Центр активності громади на базі Дворічанського районного Будинку культури Харківської області», що реалізується ГО «Фонд сільських громад Дворічанщини» за фінансової підтримки Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду «Відродження». Детальніше про програму: www.irf.ua

Мета проекту: надати підтримку активності громади Дворічанського району у вирішенні проблем місцевого розвитку шляхом створення Ресурсного Центру для сільських осередків громадського життя на базі Дворічанського районного Будинку культури.

Думки, висвітлені на цьому сайті, не обов’язково відображають думки та точки зору Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду «Відродження».