Новини

У 2015 році територіальній громаді Дворічанського району з обласної територіальної громади було передано нежитлове приміщення. Вказана будівля є дуже привабливою для місцевого бізнесу, оскільки її площа складає майже 600 кв. м., а розташована вона у самому центрі селища Дворічна.

Однак, в силу різних обставин, переважно правового характеру, Дворічанській районній раді довгий час не вдавалося провести державну реєстрацію права власності на вказану будівлю, що в свою чергу позбавляло можливості передати її в оренду для поповнення районного бюджету.

Знаючи, що одним із напрямків діяльності Дворічанського офісу Мережі Правового Розвитку ГО «ФСГД» є експертно-правовий супровід територіальних громад, голова ради Галина Турбаба звернулася до Офісу задля спільного вирішення даного питання.

Детальніше...
 

До Дворічанського Офісу Мережі Правового Розвитку ГО «ФСГД» звернулося колишнє подружжя Іванових з питання законодавчої процедури стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини.

Питання були типові для даної категорії звернень:

Який розмір аліментів призначить суд?

Яка відповідальність за ухилення від їх сплати?

Як можна контролювати витрату аліментів  та інші.

На той час справа уже перебувала у провадженні місцевого суду.

Детальніше...
 

5 січня 2017 року в смт. Дворічна продовжувався тренінг «Базові навички медіатора Шкільної Служби Порозуміння».

Протягом дня учасники тренінгу ознайомилися з однією із відновних практик – проведення Кола цінностей. Тренер Оксана Дацко та її помічниця Оксана Морозова розповіли історію застосування Кола на Україні, а потім кожен став учасником цього прекрасного, високодуховного дійства.

За допомогою тренерів учасники навчання розвивали власні комунікативні навички, які необхідні ведучому медіації, формували новий підхід до розв’язання конфліктних ситуацій, який базується на врахуванні інтересів всіх учасників конфлікту.

Детальніше...
 

Завершився тренінг «Базові навички медіатора Шкільної Служби Порозуміння», який проходив в смт. Дворічна з 3 по 6 січня 2017 року.

Мета тренінгу: підготовка учасників до самостійного проведення шкільних медіацій у ШСП, які створюються на базі загальноосвітніх закладів Дворічанського району.

Тренінг проводився за програмою, розробленою Громадською організацією «Інститут Миру і Порозуміння» (м. Київ).

Програму навчання школярів було побудовано на практичному досвіді роботи Шкільної Служби Порозуміння «Коло друзів», координатором якої є Оксана Дацко. Протягом тренінгу також використовувався підхід, який базується на досвіді самих учасників навчання. Це сприяло навчанню через практику: учасники ділились один з одним досвідом розв’язання різних конфліктних ситуацій, які виникають у школі та за її межами, спільно обговорювали ці ситуації і напрацьовували рекомендації щодо поведінки та реагування під час конфлікту.

Детальніше...
 

«Базові навички медіатора шкільної служби порозуміння» - тема тренінгу, який розпочався на Дворічанщині з 3 січня 2017 року.

Тренує учасників заходу Оксана Дацко, сертифікований фасилітатор, медіатор та тренер. Працює за програмою «Медіація однолітків» з 2007 року, є керівником шкільної служби порозуміння «Коло друзів» Жмеринського навчально-виховного комплексу Вінницької області. Допомагає проводити тренінг помічник Оксана Морозова, медіатор, яка навчається в 10 класі Жмеринського навчально-виховного комплексу.

Учасники тренінгу – учні, координатори Дворічанської та Жовтневої шкіл Дворічанського району.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 10 з 33

Сайт розроблений в рамках проекту «Ресурсний Центр активності громади на базі Дворічанського районного Будинку культури Харківської області», що реалізується ГО «Фонд сільських громад Дворічанщини» за фінансової підтримки Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду «Відродження». Детальніше про програму: www.irf.ua

Мета проекту: надати підтримку активності громади Дворічанського району у вирішенні проблем місцевого розвитку шляхом створення Ресурсного Центру для сільських осередків громадського життя на базі Дворічанського районного Будинку культури.

Думки, висвітлені на цьому сайті, не обов’язково відображають думки та точки зору Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду «Відродження».