Фото/Відео
Powered by Dapmoed

Новини

Нещодавно в  Харкові відбулася МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ПОСИЛЕННЯ ПРАВОВОЇ СПРОМОЖНОСТІ ГРОМАД».

Учасниками  конференції стали  до 200 експертів-практиків з усіх регіонів України (серед експертів-практиків були представники і Дворічанського району - члени Громадської організації «Фонд сільських громад Дворічанщини»:  Віталій Бабика - керівник та юрист Дворічанського Офісу «Мережі Правового Розвитку», Людмила Ковтун – голова правління організації), країн Європи, США, Канади, Південної Африки, Пакистану.

Конференція стала осередком дискусій про складові нового рівня Права, про світові тренди та нові можливості для України. Відкрили Конференцію заступник міністра юстиції України Наталія Севастьянова, директор Координаційного Центру з надання правової допомоги Андрій Вишневський,  виконавчий директор Міжнародного фонду «Відродження» Євген Бистрицький .

Детальніше...
 

Нещодавно в Центральному парку культури і відпочинку імені М.Горького яблуку ніде було впасти – проходив ярмарок рукоділля.

За одним зі столів привітно зустрічали відвідувачів дві гарно вдягнені жінки – Олена Михайлівна Бичкова (на знімку ліворуч) та Олена Борисівна Мешкова. Поки перша запрошує відвідувачів на безкоштовний майстер-клас із траво плетіння, я встигаю поставити кілька запитань другій.

Як виявилося, обидві жінки прибули зі своїми квітково - трав’яними скарбами з віддаленого села Токарівка, що за 150 км від Харкова в чудовому краю Дворічанщини. Там моя співрозмовниця очолює сільський будинок культури. Але свого часу, будучи фахівцем у сфері громадського харчування й туризму, маючи ще й медичну освіту, разом із однодумцями брала участь у створенні аромацентру, який і нині працює в Харкові. І продовжувала б щодня ходити туди на роботу, якби не відвідувачі, які після ароматичного масажу або косметологічних процедур мрійливо зітхали: «Ех, отримувати б ці чудові послуги не в галасливому місті, а на лоні природи».

Олена Борисівна разом із кількома колегами вирушила на пошук такого місця. Об’їздили всю Харківську  область, а коли прибули  у Дворічанський район і побачили тамтешні природні дивовижні ландшафти з крейдяними горами, лісостепом та унікальним рослинним світом, то зрозуміли: це саме те, що їм потрібно!

Детальніше...
 

13 вересня  представники Дворічанського офісу МЕРЕЖІ ПРАВОВОГО РОЗВИТКУ , що діє на базі ГО «ФСГД» спільно з колегами відділу «Дворічанське бюро правової допомоги» Чугуївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги здійснили виїзний прийом громадян на базі Лиманської Другої сільської ради.
В ході заходу керівник офісу Віталій Бабика та заступник начальника бюро Юлія Рябенко проінформували громадян щодо порядку отримання безоплатної правової допомоги, розповіли про послуги, що надаються організаціями та на прохання сільського голови провели лекцію з питань вирішення земельних спорів між сусідами.

Детальніше...
 

Нещодавно  керівник Дворічанського офісу МЕРЕЖІ ПРАВОВОГО РОЗВИТКУ, що діє на базі ГО «ФСГД» спільно з  представником відділу «Дворічанське бюро правової допомоги» Чугуївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги здійснили виїзний прийом громадян на базі Пісківської сільської ради Дворічанського району Харківської області.

У ході заходу, заступник начальника Дворічанського бюро правової допомоги Юлія Рябенко та керівник офісу Віталій Бабика проінформували жителів територіальної громади Пісківської сільської ради про роботу та функції їхніх організацій, провели колективну консультацію щодо порядку отримання безоплатної правової допомоги, розповіли про доступність вразливим категоріям населення вторинної правової допомоги та порядку її отримання. Після цього керівниками було проведено п’ять індивідуальних консультацій із земельних, сімейних та інших питань, які цікавили громадян.

Детальніше...
 

15 вересня 2016 року в приміщенні центральної районної бібліотеки в смт.Дворічна відбулося свято багатодітних сімей. Свято пройшло за ініціативи Громадської ради при Дворічанській райдержадміністрації та районного центру соціальних служб у справах сім’ї дітей та молоді.

Свято провели центральна районна бібліотека, районний будинок культури та Клуб активності громади ГО «ФСГД».

На святі були присутні сім’ї Гончарук, Кутько  з Петро-Іванівської сільської ради,  Федорченко з Кутьківської сільської ради, Сбітнєвих з Вільшанської  сільської ради, Мяснікових та Омельчук з Дворічанської селищної ради.

Привітали багатодітні сім’ї керівники району Галина Турбаба та Валерій Приходько.

Ведучі свята Ольга Тінькова – член Громадської ради та Анна Калашник – працівник бібліотеки розпочали щиру і теплу розповідь про сім’ї словами:      «Сім’я, родина, батьківщина – це єдині поняття. Людина до глибокої старості пов’язана з тією сім’єю, з якої вона вийшла, і все життя пов’язана із землею, де вона народилася і зросла. Куди б не закинула її доля, вона завжди подумки із своїм корінням.

Дуже часто ми задумуємося над тим, яке то щастя, що є на світі батьківська оселя, де нас люблять, завжди так чекають. У кожній родині означений свій спосіб життя, звичаї, сімейні традиції. Є вони і в родинах, які у нас в гостях. Тут склалися добрі традиції від своїх предків. І нехай вони – не відомі історичні особи, проте це прості, хороші, гідні поваги люди, якими пишається родина».

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 10 з 31

Сайт розроблений в рамках проекту «Ресурсний Центр активності громади на базі Дворічанського районного Будинку культури Харківської області», що реалізується ГО «Фонд сільських громад Дворічанщини» за фінансової підтримки Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду «Відродження». Детальніше про програму: www.irf.ua

Мета проекту: надати підтримку активності громади Дворічанського району у вирішенні проблем місцевого розвитку шляхом створення Ресурсного Центру для сільських осередків громадського життя на базі Дворічанського районного Будинку культури.

Думки, висвітлені на цьому сайті, не обов’язково відображають думки та точки зору Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду «Відродження».