Новини

Минулий тиждень для представників ГО «ФСГД» був насиченим на заходи. Члени ГО «ФСГД» Олена Мешкова та Анна Калашник спільно з відділом культури та туризму Дворічанської РДА взяли участь  у всеукраїнській туристичній виставці «Харківщина: туристичні відкриття», яка відбулася у Харкові, у презентаційно-виставковому центрі «Радмир Экспохолл».   На виставці присутні могли ознайомитися з місцями Харківщини, України  де можна отримати  активний відпочинок . Головним на  виставці було те, що свій туристичний потенціал могли представити не тільки райони Харківської області, але й представники ще 15 регіонів України. Гостям виставки свої туристичні можливості демонстрували різні області України, райони Харківської області, профільні фірми та організації, майстри народної творчості, виробники екологічної продукції, готелі, оздоровчі бази, садиби зеленого туризму, національні природні парки та багато інших місць для відпочинку. «Розвиток туризму – це, по-перше, розвиток економіки. Головна сьогоднішня наша мета – це зробити дійсно туристично-привабливим Харківський регіон не лише в Україні, а й далеко за її межами» - у вітальному слові наголосив  заступник голови ХОДА – керівник апарату Харківської обласної державної адміністрації Анатолій Бабічев.

Детальніше...
 

Дворічанський район Харківської області є досить віддаленим від великих міст та обласних центрів України, тому багато хто не знає навіть про його існування не говорючи вже про події, які в ньому відбуваються. 
Саме тому, 09 червня 2017 року, коли святкується Міжнародний день друзів, представники органів місцевого самоврядування Дворічанського району зібралися в селищі Дворічна аби разом обговорити питання висвітлення своєї діяльності в мережі Інтернет.
Головними питаннями, які ставили перед собою присутні були: 
навіщо ? 
для кого? 
яким чином?
Знайти відповіді на ці одвічні питання учасникам допомагали: тренер Мережі Правового Розвитку Віталій Бабика та його колега Анна Калашник.

Детальніше...
 

З метою розширення доступу громадян до правовоїдопомогив рамках Проекту «РозвитокДворічанськогоофісуМережі, розширеннягеографіїйоговпливу», який реалізується Громадською організацією «Фонд сільських громад Дворічанщини» за підтримки Програмноїініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного Фонду «Відродження» в квітні здійснено 3 дистанційних пункти прийому громадян менеджером проекту Любов Бабенко, заступником начальника відділу «Дворічанське бюро правової допомоги» Чугуївського місцевого центру з надання БВПД Юлією Рябенко та керівником Дворічанського Офісу Мережі правового розвитку Віталієм Бабикою.

Так, 12 квітня 2017 року відбувся виїзд до Миколаївської сільської ради Дворічанського району Харківської області. Юристи проінформували громадян про доступність безоплатної первинної та вторинної допомоги та надали 6 індивідуальних консультацій, зокрема, з адміністративних, земельних та спадкових питань.

Детальніше...
 

Нещодавно в Дворічанському територіальному центрі відбулася зустріч голови районної державної адміністрації Валерія  Приходька, представників пенсійного фонду та громадської організації «Фонд сільських громад Дворічанщини» з підопічними відділення денного перебування.

Голова ГО «ФСГД» Людмила Ковтун розповіла про напрямки діяльності організації. Присутніх зацікавила інформація про роботу Клубу активності громади та Офісу Мережі Правового Розвитку, що діють на базі ГО «ФСГД».

Детальніше...
 

В рамках реалізації проекту «Модернізація та удосконалення адміністративних послуг у Дворічанському районі, зокрема послуг внутрішньо переміщеним особам» 19 квітня 2017 року  відбувся тренінг для внутрішньо переміщених осіб та жителів приймаючих громад на тему: «Права внутрішньо переміщених осіб. Держава гарантує - умій скористатися».

Мета тренінгу: Роз’яснення внутрішньо переміщеним особам їх прав та ознайомлення присутніх з новинами  у законодавстві України.

У заході взяли участь керівники районних організацій, установ, представники громадських організацій «Фонд сільських громад Дворічанщини», «Чугуївська правозахисна група», товариства Червоного Хреста України Дворічанського району, відділу «Дворічанське бюро правової допомоги» Чугуївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, 17 внутрішньо переміщених осіб, жителі приймаючих громад в районі.

Тренінг  проводив тренер (керівник, юрист Дворічанського офісу мережі правового розвитку при громадській організації «Фонд сільських громад Дворічанщини»)  Віталій  Бабика.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 10 з 36

Сайт розроблений в рамках проекту «Ресурсний Центр активності громади на базі Дворічанського районного Будинку культури Харківської області», що реалізується ГО «Фонд сільських громад Дворічанщини» за фінансової підтримки Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду «Відродження». Детальніше про програму: www.irf.ua

Мета проекту: надати підтримку активності громади Дворічанського району у вирішенні проблем місцевого розвитку шляхом створення Ресурсного Центру для сільських осередків громадського життя на базі Дворічанського районного Будинку культури.

Думки, висвітлені на цьому сайті, не обов’язково відображають думки та точки зору Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду «Відродження».