Новини

5 січня 2017 року в смт. Дворічна продовжувався тренінг «Базові навички медіатора Шкільної Служби Порозуміння».

Протягом дня учасники тренінгу ознайомилися з однією із відновних практик – проведення Кола цінностей. Тренер Оксана Дацко та її помічниця Оксана Морозова розповіли історію застосування Кола на Україні, а потім кожен став учасником цього прекрасного, високодуховного дійства.

За допомогою тренерів учасники навчання розвивали власні комунікативні навички, які необхідні ведучому медіації, формували новий підхід до розв’язання конфліктних ситуацій, який базується на врахуванні інтересів всіх учасників конфлікту.

Детальніше...
 

«Базові навички медіатора шкільної служби порозуміння» - тема тренінгу, який розпочався на Дворічанщині з 3 січня 2017 року.

Тренує учасників заходу Оксана Дацко, сертифікований фасилітатор, медіатор та тренер. Працює за програмою «Медіація однолітків» з 2007 року, є керівником шкільної служби порозуміння «Коло друзів» Жмеринського навчально-виховного комплексу Вінницької області. Допомагає проводити тренінг помічник Оксана Морозова, медіатор, яка навчається в 10 класі Жмеринського навчально-виховного комплексу.

Учасники тренінгу – учні, координатори Дворічанської та Жовтневої шкіл Дворічанського району.

Детальніше...
 

За рішенням районної ради з 1 вересня 2017 року  Дворічанська ЗОШ визначена опорною для Кутьківської, Петро-Іванівської, Рідкодубівської, Пристанційної шкіл.

Ідею створення ШСП на базі Дворічанської ЗОШ активно підтримали  відділ освіти молоді та спорту РДА, адміністрація школи.

Представники Офісу Мережі Правового Розвитку, що діє на базі ГО «ФСГД», зустрілися зі старшокласниками та вчителями школи. Координатор від ГО «ФСГД» Анна Калашник провела презентацію медіації. За підсумками анкетування, що було здійснено в рамках презентації, відібрано 25 учнів, які пройдуть навчання на тренінгу «Базові навички медіатора Шкільної Служби Порозуміння».

Детальніше...
 

Відбулося засідання Громадської ради при Дворічанській райдержадміністрації.

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

1.      Сучасний стан та перспективи розвитку радіомовлення та поштового обслуговування в районі.

2.      Про архівну справу в районі (створення архівів ліквідованих підприємств).

3.      Про стан розрахунків сільгосппідприємств району з орендодавцями землі.

4.      Про проекти відділу економіки РДА.

5.      Підсумки виконання рішення Громадської ради з питання «Розгляд проблем дозвілля шкільної молоді».

В роботі Громадської ради взяли участь Валерій Приходько - голова Дворічанської РДА, Ірина Григоренко – заступник голови РД

Детальніше...
 

В рамках тижня права Дворічанська центральна районна бібліотека спільно з Дворічанським Офісом Мережі Правового Розвитку, що діє на базі громадської організації «Фонд сільських громад Дворічанщини» провели  спільні заходи.

10 грудня в День Права людини в читальному залі районної бібліотеки  відкрита книжкова виставка «Право в нашому житті», яка користується великою популярністю серед читачів району.

13 грудня в Дворічанській ЗОШ з учнями старших класів проведено бесіду на тему: «Я і мої права». Активну участь в бесіді взяли учні 10-х класів та вчителі.

14 грудня в приміщенні центральної районної бібліотеки відбулася зустріч представників Офісу Мережі Правового Розвитку, працівників районної бібліотеки, які є параюристами Офісу з читачами.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 10 з 33

Сайт розроблений в рамках проекту «Ресурсний Центр активності громади на базі Дворічанського районного Будинку культури Харківської області», що реалізується ГО «Фонд сільських громад Дворічанщини» за фінансової підтримки Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду «Відродження». Детальніше про програму: www.irf.ua

Мета проекту: надати підтримку активності громади Дворічанського району у вирішенні проблем місцевого розвитку шляхом створення Ресурсного Центру для сільських осередків громадського життя на базі Дворічанського районного Будинку культури.

Думки, висвітлені на цьому сайті, не обов’язково відображають думки та точки зору Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду «Відродження».