Новини

23 липня 2017 року в Токарівському СБК відбулася зустріч представників громадськості Дворічанського району з  творчою групою Харків`ян у складі Ігоря Серебреннікова – координатора Клубу історії Харківської медицини, Олени Москалець, Оксани Кузьменко – артистів Харківської філармонії. Зустріч була присвячена дню смерті Іллі Мечникова - 15 липня.

Організатори заходу Благодійний фонд «Збереження , відродження історичної спадщини Дворічанщини»  (БФ «ЗВІСД»).

Детальніше...
 

27 червня 2017р. в рамках співпраці Кафедри містобудування з благодійним фондом «Збереження та відродження історичної спадщини Дворічанщини» (БФ «ЗВІСД») відбулося обговорення студентських проектів присвячених відродженню історико-культурної спадщини та рекреаційному розвитку села Мечникове Дворічанського району Харківської області.

У заході взяли участь викладачі, аспіранти та студенти кафедри Містобудування на чолі із зав. кафедрою, професором, док. архітектури Іриною Владиславівною Древаль. З боку «замовника» проектів були: Ольга Іванівна Тінькова – голова райкому профспілки працівників культури Дворічанського району, Людмила Миколаївна Ковтун – голова правління громадської організації «Фонд сільських громад Дворічанщини» (ГО «ФСГД»), Олена Михайлівна Бичкова – співзасновник БФ «ЗВІСД», Володимир Дмитрович Путятін – співробітник Харківського обласного науково-методичного центру охорони культурної спадщини Управління культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації, краєзнавці та представники громадськості.

Детальніше...
 

Ірина з Дворічанщини довгий час доглядала хворого родича. Після його смерті жінка успадкувала належне йому майно, зокрема і житловий будинок. 
Здавалося б, живи та радій, однак у житті виявилося не так, як у казці.
А все через те, що колишній господар прописав у вказаному будинку ще семеро осіб. 
Шестеро з них фактично у будинку не проживали, тому особливих перешкод у користуванні житлом не створювали. Разом з тим, один чоловік став неприємним «сюрпризом» для нової власниці, оскільки у добровільному порядку відмовлявся покинути житло.

Детальніше...
 

Представники ГО «ФСГД» побували на Купальському святі в селі Токарівка. Ініціатором проведення свята став Благодійнй фонд «Збереження та відродження історичної спадщини Дворічанщини».

Олена Мешкова, один із засновників БФ «ЗВІСД», автор сценарію, режисер і художній керівник цього прекрасного, неповторного дійства.

Староукраїнські звичаї ввійшли у плоть і кров нашого народу, і тепер ми не уявляємо Різдва без куті, Великодня – без писанки, Святої Трійці – без клечання, навіть називаємо це останнє свято «Зеленими Святами».

Традиційно ми відзначаємо свято Купала, на «Введіння» закликаємо щастя на майбутній рік, на «Катерини» кличемо долю, а на «Андрія» хто з нас не кусав калети, і яка дівчина не ворожила, чи вийде заміж цього року? Діти й досі співають : «А ми просо сіяли, сіяли…», а дівчата співають, ведучі хоровод: «Ой, дід Ладо…».

Детальніше...
 

Конкурс на навчання для громадських радників

Attachments:
Download this file (LDN_Paralegals_Call_2017.pdf)LDN_Paralegals_Call_2017.pdf[ ]179 Kb
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 10 з 37

Сайт розроблений в рамках проекту «Ресурсний Центр активності громади на базі Дворічанського районного Будинку культури Харківської області», що реалізується ГО «Фонд сільських громад Дворічанщини» за фінансової підтримки Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду «Відродження». Детальніше про програму: www.irf.ua

Мета проекту: надати підтримку активності громади Дворічанського району у вирішенні проблем місцевого розвитку шляхом створення Ресурсного Центру для сільських осередків громадського життя на базі Дворічанського районного Будинку культури.

Думки, висвітлені на цьому сайті, не обов’язково відображають думки та точки зору Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду «Відродження».