Новини

17 серпня 2017 року в приміщенні районного Будинку культури відбувся Круглий стіл «Впровадження шкільної медіації в Дворічанському районі: сучасний стан та перспективи».

Захід об’єднав представників органів місцевої влади, громадськості та освіти району. На  захід також були запрошені експерти по впровадженню шкільної медіації Білозерського району Херсонської області.

У вітальному слові голова Дворічанської районної ради Галина Турбаба зауважила, що «такі заходи дають можливість публічного обговорення існуючих проблем. Почути думки, негаразди, які є в громадах, а також накреслити шляхи їх вирішення. Впровадження шкільної медіації безумовно буде сприяти активізації роботи з вирішення конфліктів мирним шляхом у шкільному середовищі».

Під часу круглого столу висвітлювались питання:

Детальніше...
 

4 серпня в читальному залі Дворічанської районної бібліотеки смт.Дворічна відбувся семінар «Робота параюристів в сільській місцевості» в рамках Проекту «Розвиток Дворічанського Офісу Мережі, розширення географії  його впливу» за підтримки Програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження».

В заході взяли участь 30 чоловік – представники Дворічанського офісу Мережі Правового Розвитку, відділу «Дворічанське бюро правової допомоги» Чугуївського місцевого центру, органів місцевого самоврядування, місцевої влади району, параюристи, добровільні помічники Офісу Мережі.

Мета семінару: Надання практичної підтримки  параюристам у впровадженні ініціатив по розширенню правових можливостей сільського населення Дворічанського району та організації їх роботи у відповідності до стандартів Мережі правового розвитку.

Детальніше...
 

28 липня 2017 року в смт. Дворічна Харківської області пройшов другий тренінг для вимушено переміщених осіб, місцевих активістів та громадських радників.

Цього разу учасники ознайомилися з новелами сімейного законодавства, зокрема стосовно стягнення аліментів та отримали практичні навички щодо звернення до суду з цих питань. Крім цього, аудиторії були розкриті можливості й досудового врегулювання спору (медіація).

Детальніше...
 

02 серпня 2017 року в смт. Дворічна Харківської області відбувся черговий тренінг для вимушено переміщених осіб, місцевих активістів та громадських радників.

Як успадкувати майно особи, що померла на тимчасово непідконтрольній Україні території, до якого нотаріуса звернутися та які організації можуть надати безоплатну допомогу з цих питань. На ці та багато інших питань шукали відповіді учасники заходу, а допомагав їм у цьому тренер Мережі Правового Розвитку Віталій Бабика.

Детальніше...
 

26 липня 2017 року в смт. Дворічна Харківської області стартував цикл тренінгів для вимушено переміщених осіб, який буде включати три блоки з правових питань.

В перший день учасники ознайомилися з основними правами та перевагами, які мають вимушено переміщені особи, а також механізмами їх реалізації. Теоретичні знання надані тренером були закріплені практичними вправами, поданими в ігровій формі, що безумовно дозволило краще засвоїти подану інформацію.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 9 з 37

Сайт розроблений в рамках проекту «Ресурсний Центр активності громади на базі Дворічанського районного Будинку культури Харківської області», що реалізується ГО «Фонд сільських громад Дворічанщини» за фінансової підтримки Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду «Відродження». Детальніше про програму: www.irf.ua

Мета проекту: надати підтримку активності громади Дворічанського району у вирішенні проблем місцевого розвитку шляхом створення Ресурсного Центру для сільських осередків громадського життя на базі Дворічанського районного Будинку культури.

Думки, висвітлені на цьому сайті, не обов’язково відображають думки та точки зору Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду «Відродження».