Новини

Минулого тижня в читальному залі районної бібліотеки відбулася Координаційна зустріч «Посилення правових можливостей громади Дворічанського району».

В заході взяли участь 30 чоловік – представники Дворічанського офісу Мережі Правового Розвитку, відділу «Дворічанське бюро правової допомоги» Чугуївського місцевого центру, органів місцевого самоврядування, місцевої влади району, громадськості.

Мета зустрічі: презентація заходів проекту «Розвиток Дворічанського Офісу Мережі, розширення географії його впливу»; об’єднання зусиль провайдерів надання безоплатної правової допомоги району для створення вразливим групам можливостей, аби вони вчилися користуватися та обговорювати правову та адміністративні системи з метою пошуку конкретних справедливих шляхів розв’язання своїх щоденних проблем.

Зустріч відкрила голова правління ГО «Фонд сільських громад Дворічанщини» Людмила Ковтун.

Детальніше...
 

Навчити мешканців територіальних громад досліджувати свої проблеми, щоб вже на базі такого дослідження вони вибудовували програму заходів, спрямованих на забезпечення доступу до правової допомоги для тих, хто цього найбільше потребує – такою була мета засідання робочої групи пілотування модельних програм надання безоплатної правової допомоги в регіонах.

Засідання робочої групи нещодавно відбулося в м.Києві. В заході взяли участь представники органів місцевого самоврядування (ОМС) та провайдери з надання правової допомоги м.Соснівка Львівської обл., м.Лиман Донецької обл., м.Жовті Води Дніпропетровської обл., с.Музиківка Білозерського р-ну Херсонської обл., м.Вінниця.

Учасники зустрічі обговорювали актуальні правові проблеми, які наразі існують в громадах. Серед типових проблем – земельні питання; транспортне сполучення; екологічні, комунальні, соціальні проблеми; захист прав внутрішньо переміщених осіб, створення та функціонування ОСББ, тощо.

Детальніше...
 

Минулого тижня в Богданівській ЗОШ І-ІІІ ст.  урочисто була відкрита Шкільна Служба Порозуміння (ШСП). Адміністрація  школи для ШСП виділила окреме приміщення. В світлій, просторій кімнаті шкільні медіатори разом з координатором ШСП Світланою Кисельовою зробили все для того, щоб учасники конфліктів та заходів по їх профілактиці почували себе зручно: відповідні меблі, квіти. В центрі кімнати зображення Ейрени – Богині справедливості, а також постери з інформацією про поняття конфлікту, шляхи його вирішення, медіацію, її принципи та правила проведення, тощо.

На відкриття ШСП завітали представники Дворічанського Офісу Мережі правового розвитку, що діє на базі ГО «ФСГД», адміністрація Богданівської школи. Під час урочистого відкриття координатор ШСП та учні медіатори розповіли присутнім цікаву історію виникнення конфліктів та методи їх вирішення.

Детальніше...
 

В березні місяці 2017 році в рамках реалізації Проекту«Розвиток Дворічанського офісу Мережі, розширення географії його впливу», який реалізується за підтримки Програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» МФ «Відродження», Дворічанським офісом Мережі Правового Розвитку розпочато виїзні прийоми громадян у віддалених населених пунктах району. Наразі здійснено чотири виїзди до сіл - Богданівське, Тавільжанка, Вільшана та Першотравневе.

Виїзди здійснюються спільно з представниками Дворічанського бюро безоплатної правової допомоги.

Якщо у минулому році виїзні прийоми проводилися виключно на базі сіл де знаходяться виконавчі комітети сільрад, то у цьому році географію розширено, аби безоплатна правова допомога стала доступна і жителям невеличких та найбільше віддалених сіл.

Детальніше...
 

1 березня 2017 року відбулося урочисте відкриття шкільної служби порозуміння (ШСП)  в Дворічанській ЗОШ.

В заході взяли участь Ольга Гальченко – координатор Програмної ініціативи Міжнародного фонду «Відродження», Альона Матвійчук – голова правління ГС «Мережа Правового Розвитку», Роман Ліхачов – регіональний координатор Мережі, а також представники влади Дворічанського району: Г.Г. Турбаба – голова районної ради, В.А.Приходько – голова райдержадміністрації, Ф.А. Магомедов – Дворічанський селищний голова, В.М. Масюк – Богданівський сільський голова.

Головними героями свята стали учні – медіатори. «Злагода» - так назвали свою ШСП діти. На емблемі – голуб з віткою оливи, а девіз «Злагоди»: «Мир і злагода в сім’ї – то міцна родина, то й міцна наша держава - ненька Україна».

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 9 з 34

Сайт розроблений в рамках проекту «Ресурсний Центр активності громади на базі Дворічанського районного Будинку культури Харківської області», що реалізується ГО «Фонд сільських громад Дворічанщини» за фінансової підтримки Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду «Відродження». Детальніше про програму: www.irf.ua

Мета проекту: надати підтримку активності громади Дворічанського району у вирішенні проблем місцевого розвитку шляхом створення Ресурсного Центру для сільських осередків громадського життя на базі Дворічанського районного Будинку культури.

Думки, висвітлені на цьому сайті, не обов’язково відображають думки та точки зору Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду «Відродження».