Новини

Конкурс на навчання для громадських радників

Attachments:
Download this file (LDN_Paralegals_Call_2017.pdf)LDN_Paralegals_Call_2017.pdf[ ]179 Kb
Детальніше...
 

В Харківському літературному музеї відбувся семінар-обговорення «Програма “Культурнастолиця” як інструмент регіонального і місцевого розвитку”, який організували Український центр культурних досліджень Міністерства культури України спільно з Міністерством культури Литовської Республіки та Посольством Литовської Республіки в Україні, Харківським літературним музеєм.

На семінар були запрошені представники соціокультурної сфери, місцевого самоврядування, культурницьких та громадських організацій Харкова та Харківської області. В заході взяли участь представники Дворічанського району – Людмила Ковтун - голова правління ГО «Фонд сільських громад Дворічанщини», Любов Бабенко – керівник Клубу активності громади ГО «ФСГД», Ольга Тінькова - голова профспілки працівників культури району.

Однією з головних проблем формування культурної політики в Україні сьогодні є створення та застосування ефективних інструментів регіонального і місцевого розвитку за допомогою культурних ресурсів. У цьому плані досвід Литви, зокрема, проведення щорічного конкурсу на визначення культурної столиці, може бути дуже корисним для України.

Детальніше...
 

Дворічанський район Харківської області є досить віддаленим від великих міст та обласних центрів України, тому багато хто не знає навіть про його існування не говорючи вже про події, які в ньому відбуваються. 
Саме тому, 09 червня 2017 року, коли святкується Міжнародний день друзів, представники органів місцевого самоврядування Дворічанського району зібралися в селищі Дворічна аби разом обговорити питання висвітлення своєї діяльності в мережі Інтернет.
Головними питаннями, які ставили перед собою присутні були: 
навіщо ? 
для кого? 
яким чином?
Знайти відповіді на ці одвічні питання учасникам допомагали: тренер Мережі Правового Розвитку Віталій Бабика та його колега Анна Калашник.

Детальніше...
 

Минулий тиждень для представників ГО «ФСГД» був насиченим на заходи. Члени ГО «ФСГД» Олена Мешкова та Анна Калашник спільно з відділом культури та туризму Дворічанської РДА взяли участь  у всеукраїнській туристичній виставці «Харківщина: туристичні відкриття», яка відбулася у Харкові, у презентаційно-виставковому центрі «Радмир Экспохолл».   На виставці присутні могли ознайомитися з місцями Харківщини, України  де можна отримати  активний відпочинок . Головним на  виставці було те, що свій туристичний потенціал могли представити не тільки райони Харківської області, але й представники ще 15 регіонів України. Гостям виставки свої туристичні можливості демонстрували різні області України, райони Харківської області, профільні фірми та організації, майстри народної творчості, виробники екологічної продукції, готелі, оздоровчі бази, садиби зеленого туризму, національні природні парки та багато інших місць для відпочинку. «Розвиток туризму – це, по-перше, розвиток економіки. Головна сьогоднішня наша мета – це зробити дійсно туристично-привабливим Харківський регіон не лише в Україні, а й далеко за її межами» - у вітальному слові наголосив  заступник голови ХОДА – керівник апарату Харківської обласної державної адміністрації Анатолій Бабічев.

Детальніше...
 

Нещодавно в Дворічанському територіальному центрі відбулася зустріч голови районної державної адміністрації Валерія  Приходька, представників пенсійного фонду та громадської організації «Фонд сільських громад Дворічанщини» з підопічними відділення денного перебування.

Голова ГО «ФСГД» Людмила Ковтун розповіла про напрямки діяльності організації. Присутніх зацікавила інформація про роботу Клубу активності громади та Офісу Мережі Правового Розвитку, що діють на базі ГО «ФСГД».

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 9 з 35

Сайт розроблений в рамках проекту «Ресурсний Центр активності громади на базі Дворічанського районного Будинку культури Харківської області», що реалізується ГО «Фонд сільських громад Дворічанщини» за фінансової підтримки Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду «Відродження». Детальніше про програму: www.irf.ua

Мета проекту: надати підтримку активності громади Дворічанського району у вирішенні проблем місцевого розвитку шляхом створення Ресурсного Центру для сільських осередків громадського життя на базі Дворічанського районного Будинку культури.

Думки, висвітлені на цьому сайті, не обов’язково відображають думки та точки зору Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду «Відродження».