Новини

З 16 по19 жовтня медіатори Дворічанської ЗОШ навчалися фасилітації в ОЗ СНВК «Академічна гімназія» в м.Скадовськ Херсонської області. Навчала медіаторів тренер Інституту миру і порозуміння Ліза Коваль.

Під час навчання дворічани проявляли себе активно та успішно оволоділи навичками фасилітатора.

По завершенню навчання учні-медіатори Плачинта Ольга та Домнін Денис; педагоги, які є координаторами ШСП «Злагода» Ліпєйко Ірина та Бережна Алла; а також регіональний координатор ШСП в Дворічанському районі Калашник Анна отримали сертифікати тренера-фасилітатора тренінгу «Базові навички медіатора ШСП».

Детальніше...
 

27 вересня 2017 року в смт. Шевченкове відбулося експертне обговорення можливості надання безоплатної правової допомоги ( БПД) громаді Шевченківського району.

Мета заходу: отримання групової експертної оцінки для прийняття рішення по обранню системи надання БПД в громаді Шевченківського району.

В обговоренні взяли участь представники місцевої влади, громадськості Дворічанського та Шевченківського районів, Головного управління юстиції у Харківській області, експерти з надання БПД Мережі правового розвитку.

Проводив експертне обговорення Віталій Бабика – керівник Дворічанського Офісу Мережі правового розвитку.

Зустріч відкрила Людмила Ковтун – голова правління ГО «Фонд сільських громад Дворічанщини», яка проінформувала присутніх про діяльність організації щодо надання БПД мешканцям Дворічанського району у співпраці з органами місцевого самоврядування за підтримки Програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження».

Детальніше...
 

17 серпня 2017 року в приміщенні районного Будинку культури відбувся Круглий стіл «Впровадження шкільної медіації в Дворічанському районі: сучасний стан та перспективи».

Захід об’єднав представників органів місцевої влади, громадськості та освіти району. На  захід також були запрошені експерти по впровадженню шкільної медіації Білозерського району Херсонської області.

У вітальному слові голова Дворічанської районної ради Галина Турбаба зауважила, що «такі заходи дають можливість публічного обговорення існуючих проблем. Почути думки, негаразди, які є в громадах, а також накреслити шляхи їх вирішення. Впровадження шкільної медіації безумовно буде сприяти активізації роботи з вирішення конфліктів мирним шляхом у шкільному середовищі».

Під часу круглого столу висвітлювались питання:

Детальніше...
 

18-19 серпня 2017 року в нашому районі пройшов міжнародний науково-практичний симпозіум «Актуальні питання біоценології та збереження біоресурсів охоронюваних територій природно-заповідного фонду України» пам’яті всесвітньо відомого натураліста, Харківського вченого, послідовника І.І.Мечникова,  професора Володимира Станчинського. Організаторами та учасниками цього заходу виступили Національний природний парк «Дворічанський», Державний Біосферний заповідник «Асканія Нова», Благодійний Фонд «Збереження та відродження історичної спадщини Дворічанщини» за сприянням Харківського університету ім.Каразіна та університету штата Орізона (США).

Активними учасниками симпозіуму стали і представники громадської організації «Фонд сільських громад Дворічанщини».

18 серпня учасники симпозіуму прибули в село Мечніково. В Мечніківському сільському клубі відбулися читання доповідей . З привітанням від оргкомітету та доповіддю «Життя та наукова спадщина професора В.В.Станчинського і сьогодення» виступив керівник центру історії Харківської медицини Харківської наукової медичної бібліотеки І.Л.Серебренніков. З доповіддю «Професор Володимир Станчинський та його оточення в спогадах рідних, учнів, колег» виступив кандидат біологічних наук, доцент Харківського аграрного університету ім. Докучаєва В.М.Грамма.

В обговоренні доповідей взяли участь Н.О.Брусенцова, начальник відділу науки НПП «Слобожанський», І.М.Уцький, начальник відділу фітопатології НДІ лісового господарства та агромеліорації ім. Г.М.Висоцького, Капустіна А.М, голова правління БФ «Збереження та відродження історичної спадщини Дворічанщини».

Детальніше...
 

4 серпня в читальному залі Дворічанської районної бібліотеки смт.Дворічна відбувся семінар «Робота параюристів в сільській місцевості» в рамках Проекту «Розвиток Дворічанського Офісу Мережі, розширення географії  його впливу» за підтримки Програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження».

В заході взяли участь 30 чоловік – представники Дворічанського офісу Мережі Правового Розвитку, відділу «Дворічанське бюро правової допомоги» Чугуївського місцевого центру, органів місцевого самоврядування, місцевої влади району, параюристи, добровільні помічники Офісу Мережі.

Мета семінару: Надання практичної підтримки  параюристам у впровадженні ініціатив по розширенню правових можливостей сільського населення Дворічанського району та організації їх роботи у відповідності до стандартів Мережі правового розвитку.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 9 з 38

Сайт розроблений в рамках проекту «Ресурсний Центр активності громади на базі Дворічанського районного Будинку культури Харківської області», що реалізується ГО «Фонд сільських громад Дворічанщини» за фінансової підтримки Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду «Відродження». Детальніше про програму: www.irf.ua

Мета проекту: надати підтримку активності громади Дворічанського району у вирішенні проблем місцевого розвитку шляхом створення Ресурсного Центру для сільських осередків громадського життя на базі Дворічанського районного Будинку культури.

Думки, висвітлені на цьому сайті, не обов’язково відображають думки та точки зору Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду «Відродження».