Фото/Відео
Powered by Dapmoed

Новини

Відбулося засідання Громадської ради при Дворічанській райдержадміністрації.

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

1.      Сучасний стан та перспективи розвитку радіомовлення та поштового обслуговування в районі.

2.      Про архівну справу в районі (створення архівів ліквідованих підприємств).

3.      Про стан розрахунків сільгосппідприємств району з орендодавцями землі.

4.      Про проекти відділу економіки РДА.

5.      Підсумки виконання рішення Громадської ради з питання «Розгляд проблем дозвілля шкільної молоді».

В роботі Громадської ради взяли участь Валерій Приходько - голова Дворічанської РДА, Ірина Григоренко – заступник голови РД

Детальніше...
 

За рішенням районної ради з 1 вересня 2017 року  Дворічанська ЗОШ визначена опорною для Кутьківської, Петро-Іванівської, Рідкодубівської, Пристанційної шкіл.

Ідею створення ШСП на базі Дворічанської ЗОШ активно підтримали  відділ освіти молоді та спорту РДА, адміністрація школи.

Представники Офісу Мережі Правового Розвитку, що діє на базі ГО «ФСГД», зустрілися зі старшокласниками та вчителями школи. Координатор від ГО «ФСГД» Анна Калашник провела презентацію медіації. За підсумками анкетування, що було здійснено в рамках презентації, відібрано 25 учнів, які пройдуть навчання на тренінгу «Базові навички медіатора Шкільної Служби Порозуміння».

Детальніше...
 

(Харків-Мечнікове-Париж)

Визначною подією у культурно-мистецькому житті Харківщини став музичний вечір – вшанування, присвячений 100-річниці пам’яті Нобелівського лауреата, уродженця Слобожанщини, всесвітньо відомого вченого, творця і реформатора сучасної біології і медицини Іллі Ілліча Мечникова (1845 р., с.Панасівка, Куп’янського повіту Харківської губернії – 1915 р. Париж), організований 20 листопада 2016 року у м. Харкові Благодійним Фондом «Збереження та відродження історичної спадщини Дворічанщини» за сприянням Харківської наукової медичної бібліотеки, Клубу історії Харківської медицини при ХНМБ, Харківського відділення Національної Спілки архітекторів України, Національного Університету міського господарства ім. О.М. Бекетова.

Детальніше...
 

В рамках тижня права Дворічанська центральна районна бібліотека спільно з Дворічанським Офісом Мережі Правового Розвитку, що діє на базі громадської організації «Фонд сільських громад Дворічанщини» провели  спільні заходи.

10 грудня в День Права людини в читальному залі районної бібліотеки  відкрита книжкова виставка «Право в нашому житті», яка користується великою популярністю серед читачів району.

13 грудня в Дворічанській ЗОШ з учнями старших класів проведено бесіду на тему: «Я і мої права». Активну участь в бесіді взяли учні 10-х класів та вчителі.

14 грудня в приміщенні центральної районної бібліотеки відбулася зустріч представників Офісу Мережі Правового Розвитку, працівників районної бібліотеки, які є параюристами Офісу з читачами.

Детальніше...
 

В Дворічанському районі продовжується робота по впровадженню ШСП. Відбулася презентаційна зустріч в Жовтневій школі.

Презентацію провели керівник Дворічанського Офісу Мережі Віталій Бабика, медіатори Світлана Кисильова (вчитель права Жовтневої школи), Анна Калашник (працівник районної бібліотеки).

Проведено анкетування. Наразі триває робота по підбору потенційних медіаторів серед школярів.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 9 з 31

Сайт розроблений в рамках проекту «Ресурсний Центр активності громади на базі Дворічанського районного Будинку культури Харківської області», що реалізується ГО «Фонд сільських громад Дворічанщини» за фінансової підтримки Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду «Відродження». Детальніше про програму: www.irf.ua

Мета проекту: надати підтримку активності громади Дворічанського району у вирішенні проблем місцевого розвитку шляхом створення Ресурсного Центру для сільських осередків громадського життя на базі Дворічанського районного Будинку культури.

Думки, висвітлені на цьому сайті, не обов’язково відображають думки та точки зору Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду «Відродження».