Новини

20 березня 2018 року в Дворічанському ліцеї, для учнів 10-11 класів, представниками Дворічанського офісу Мережі Правового Розвитку був проведений тренінг на тему «Права дитини».

В ході заходу учні в ігровій формі «Імпровізоване судове засідання» ознайомилися із основними правами неповнолітніх та побували в ролі казкових героїв в якості суддів, позивачів та відповідачів. Також учні в ігровій формі навчилися розрізняти права та обов’язки.

На сам кінець було розглянуто питання відповідальності неповнолітніх, що викликало не аби який інтерес учасників. Саме ця тема викликала найбільше запитань. Як себе поводити з поліцейським? За які дії настає відповідальність? Яке покарання може бути призначено? На ці та багато інших питань учасники отримали відповіді від тренера Мережі Правового Розвитку Віталія Бабики.

Детальніше...
 

28 лютого 2018 року в смт.Дворічна на базі місцевого ліцею відбулася Координаційна зустріч «Розвиток Шкільних Служб Порозуміння Дворічанщини».

На зустрічі були присутні Галина Турбаба - голова Дворічанської районної ради, представники Дворічанського Офісу Мережі правового розвитку ГО «ФСГД», громадськості, координатори, медіатори, директори Богданівської, Дворічанської ЗОШ та Дворічанського ліцею.

У вступному слові Людмила Ковтун – голова правління ГО «ФСГД» наголосила, що впровадження ШСП в освіту району наразі є одним із пріоритетних напрямків діяльності Дворічанського Офісу Мережі.

Детальніше...
 

27-28 січня 2018 року в смт Жденієво Закарпатської області відбулася зустріч представників громадських організацій – членів громадської спілки «Мережа правового розвитку» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Мета заходу: розробити проект Операційного плану Мережі на 2018 рік.

ГО «ФСГД» на зустрічі представляв Віталій Бабика – керівник Дворічанського Офісу Мережі правового розвитку.

Детальніше...
 

В лютому місяці 2018 року стартувала кампанія виїзних консультацій з правових питань жителів віддалених населених пунктів району.

Перші консультації отримали жителі с. Першотравневе, с. ст. Тополі, с. Вільшана, відстань до яких становить близько 30 кілометрів від районного центру.

В ході зустрічей присутні були ознайомлені із системою надання безоплатної правової допомоги та послугами, які вони можуть отримати.

Детальніше...
 

Протягом 5 років громадяни Дворічанського району мають можливість отримувати якісну безоплатну правову допомогу. За цей час практично повністю впроваджено законодавство про безоплатну правову допомогу, створено систему надання безоплатної правової допомоги, яку здійснюють Дворічанський Офіс Мережі правового розвитку, що діє на базі громадської організації «Фонд сільських громад Дворічанщини» ( ГО «ФСГД»), «Дворічанське бюро правової допомоги» Чугуївського місцевого центру з надання  вторинної правової допомоги.

За цей час до Дворічанського Офісу Мережі звернулося близько 2000 клієнтів.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 6 з 38

Сайт розроблений в рамках проекту «Ресурсний Центр активності громади на базі Дворічанського районного Будинку культури Харківської області», що реалізується ГО «Фонд сільських громад Дворічанщини» за фінансової підтримки Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду «Відродження». Детальніше про програму: www.irf.ua

Мета проекту: надати підтримку активності громади Дворічанського району у вирішенні проблем місцевого розвитку шляхом створення Ресурсного Центру для сільських осередків громадського життя на базі Дворічанського районного Будинку культури.

Думки, висвітлені на цьому сайті, не обов’язково відображають думки та точки зору Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду «Відродження».