Новини

27-28 січня 2018 року в смт Жденієво Закарпатської області відбулася зустріч представників громадських організацій – членів громадської спілки «Мережа правового розвитку» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Мета заходу: розробити проект Операційного плану Мережі на 2018 рік.

ГО «ФСГД» на зустрічі представляв Віталій Бабика – керівник Дворічанського Офісу Мережі правового розвитку.

Детальніше...
 

Протягом 5 років громадяни Дворічанського району мають можливість отримувати якісну безоплатну правову допомогу. За цей час практично повністю впроваджено законодавство про безоплатну правову допомогу, створено систему надання безоплатної правової допомоги, яку здійснюють Дворічанський Офіс Мережі правового розвитку, що діє на базі громадської організації «Фонд сільських громад Дворічанщини» ( ГО «ФСГД»), «Дворічанське бюро правової допомоги» Чугуївського місцевого центру з надання  вторинної правової допомоги.

За цей час до Дворічанського Офісу Мережі звернулося близько 2000 клієнтів.

Детальніше...
 

Справжнім новорічним подарунком для громадських діячів України став тренінг у Львові. Захід було організовано Мережею правового розвитку за підтримки Міжнародного фонду Відродження. В тренінгу «Фінансовий менеджмент для неприбуткових організацій» взяли участь до 20 представників громадських організацій України. ГО «ФСГД» представляла Варвара Демченко – фінансовий менеджер Дворічанського Офісу Мережі, що діє на базі організації.

Організатори вдало підібрали місце проведення тренінгу, він проходив в готелі «Peikartz Дворжет Львів”. Готель розташований в історичному центрі Львова, на одній з найстаріших його вулиць – Городоцькій. Поруч знаходить ся дивовижний костел Святої Ельжбети і головна греко-католицька святиня України – Собор Святого Юра.

Детальніше...
 

В 2018 році експерти Чугуївської правозахисної групи разом з фахівцями Чугуївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги проводять семінари з питань роз’яснення прав у сфері земельних відносин для мешканців Харківської області. Основна мета вказаних заходів - надати громадянам знання, зокрема, з таких питань як порядок визнання права на земельну ділянку, оформлення права на земельну частку (пай), правовідносини з питань оренди земельних ділянок та земельних часток (паїв) сільськогосподарського призначення, порядку звернення до органів публічної влади для отримання земельних ділянок, отримання правової допомоги тощо.

23 січня 2018 року семінар з вказаних питань відбувся у Дворічанському районі Харківської області. Участь у заході взяли місцеві активісти, представники органів державної влади та місцевого самоврядування.

Детальніше...
 

20 грудня 2017 року в смт.Дворічна в приміщенні Дворічанської ЗОШ відбулася Координаційна зустріч медіаторів ШСП району « Про пріоритетні напрямки ШСП Дворічанського району в 2018 році».

У зустрічі взяли участь 20 чоловік: медіатори, координатори ШСП, директори шкіл, представники відділу освіти, молоді та спорту РДА, ГО «ФСГД».

Мета зустрічі: Розробити та затвердити план заходів на посилення ролі і значимості ШСП, підвищення ефективності діяльності координаторів, медіаторів.

Цікаво пройшли презентації трьох ШСП району «Злагода» Дворічанської ЗОШ, «Ейрена» Богданівської ЗОШ, «ЛСП» Дворічанського ліцею.

У вітальному слові голова правління ГО «ФСГД» Людмила Ковтун зазначила, що в районі створена потужна команда медіаторів, яких об’єднують спільні інтереси, цінності і мета: створити безпечне середовище в школах району, шляхом впровадження відновних практик.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 6 з 37

Сайт розроблений в рамках проекту «Ресурсний Центр активності громади на базі Дворічанського районного Будинку культури Харківської області», що реалізується ГО «Фонд сільських громад Дворічанщини» за фінансової підтримки Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду «Відродження». Детальніше про програму: www.irf.ua

Мета проекту: надати підтримку активності громади Дворічанського району у вирішенні проблем місцевого розвитку шляхом створення Ресурсного Центру для сільських осередків громадського життя на базі Дворічанського районного Будинку культури.

Думки, висвітлені на цьому сайті, не обов’язково відображають думки та точки зору Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду «Відродження».