Новини

20 грудня 2017 року в смт.Дворічна в приміщенні Дворічанської ЗОШ відбулася Координаційна зустріч медіаторів ШСП району « Про пріоритетні напрямки ШСП Дворічанського району в 2018 році».

У зустрічі взяли участь 20 чоловік: медіатори, координатори ШСП, директори шкіл, представники відділу освіти, молоді та спорту РДА, ГО «ФСГД».

Мета зустрічі: Розробити та затвердити план заходів на посилення ролі і значимості ШСП, підвищення ефективності діяльності координаторів, медіаторів.

Цікаво пройшли презентації трьох ШСП району «Злагода» Дворічанської ЗОШ, «Ейрена» Богданівської ЗОШ, «ЛСП» Дворічанського ліцею.

У вітальному слові голова правління ГО «ФСГД» Людмила Ковтун зазначила, що в районі створена потужна команда медіаторів, яких об’єднують спільні інтереси, цінності і мета: створити безпечне середовище в школах району, шляхом впровадження відновних практик.

Детальніше...
 

21 грудня 2017 року юрист з надання безоплатної правової допомоги в Дворічанському районі – керівник Дворічанського офісу Мережі правового розвитку, що діє на базі ГО «Фонд сільських громад Дворічанщини»,  звітував перед депутатами районної ради про реалізацію Програми «Забезпечення правової допомоги населенню Дворічанського району  на 2014 – 2018 р.р.» у 2017 році.

В підсумку депутати одноголосно прийняли звіт та при голосуванні за районний бюджет 2018 року передбачили видатки на Програму у розмірі 50 тис. грн., що на 20 тис. грн., більше порівняно з минулим роком.

Детальніше...
 

Як побудувати безпечну громаду в школі?  Наразі цією проблемою переймаються громадська організація «Фонд сільських громад Дворічанщини» спільно з відділом освіти, молоді і спорту Дворічанської РДА при підтримці районної ради та районної державної адміністрації.

Результат цієї співпраці – створення Служби Порозуміння в Дворічанському ліцеї, урочисте відкриття якої  відбулося 1 грудня 2017 року в смт.Дворічна в приміщенні ліцею.

Головні герої свята – старшокласники-посередники (медіатори) під керівництвом координатора Служби Порозуміння Ліцею  Анни Таран ( практичного психолога ліцею), які нещодавно пройшли навчання на тренінгу «Базові навички медіатора Шкільної Служби Порозуміння», представили презентацію щойно створеної Служби Порозуміння – «ЛСП» (Ліцейна Служба Порозуміння).

Лейтмотив презентації: ШСП – це діяльність команди підготовлених медіаторів, які допомагають своїм одноліткам розв’язувати конфлікти мирним шляхом, використовуючи в роботі відновні практики – медіацію, Кола цінностей, прийняття рішень, - і працюють над формуванням безпечної атмосфери в навчальному закладі.

Детальніше...
 

В грудні 2017 року експерти Чугуївської правозахисної групи разом з фахівцями Чугуївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги проводять семінари з питань роз’яснення прав у сфері земельних відносин для мешканців Чугуївського та Шевченківського районів. Основна мета вказаних заходів - надати мешканцям цих районів знання, зокрема, з таких питань як порядок визнання права на земельну ділянку, оформлення права на земельну частку (пай), правовідносини з питань оренди земельних ділянок та земельних часток (паїв) сільськогосподарського призначення, порядку звернення до органів публічної влади для отримання земельних ділянок, отримання правової допомоги тощо.

Аналогічні заходи Чугуївська правозахисна група планує провести також в інших районах Харківської області.

Детальніше...
 

«Свобода не в тому, щоби робити, що заманеться. Свобода – це лишень право творити добро. Свобода – то змога служити людям. Повна свобода цілої України має складатися  з частинок такої свободи кожного з нас».

Блаженніший Любомир Гузар.

16-17 листопада 2017 року в м.Києві - Національному спортивному комплексу «Олімпійський» відбувся VI Форум організаційного розвитку громадянського суспільства: практики свободи.

Форум розвитку громадянського суспільства – це найбільша національна платформа для навчання, спілкування та обміну досвідом у сфері організаційного розвитку благодійних та громадських організацій.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 5 з 35

Сайт розроблений в рамках проекту «Ресурсний Центр активності громади на базі Дворічанського районного Будинку культури Харківської області», що реалізується ГО «Фонд сільських громад Дворічанщини» за фінансової підтримки Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду «Відродження». Детальніше про програму: www.irf.ua

Мета проекту: надати підтримку активності громади Дворічанського району у вирішенні проблем місцевого розвитку шляхом створення Ресурсного Центру для сільських осередків громадського життя на базі Дворічанського районного Будинку культури.

Думки, висвітлені на цьому сайті, не обов’язково відображають думки та точки зору Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду «Відродження».