Новини

28 лютого 2018 року в смт.Дворічна на базі місцевого ліцею відбулася Координаційна зустріч «Розвиток Шкільних Служб Порозуміння Дворічанщини».

На зустрічі були присутні Галина Турбаба - голова Дворічанської районної ради, представники Дворічанського Офісу Мережі правового розвитку ГО «ФСГД», громадськості, координатори, медіатори, директори Богданівської, Дворічанської ЗОШ та Дворічанського ліцею.

У вступному слові Людмила Ковтун – голова правління ГО «ФСГД» наголосила, що впровадження ШСП в освіту району наразі є одним із пріоритетних напрямків діяльності Дворічанського Офісу Мережі.

Детальніше...
 

В лютому місяці 2018 року стартувала кампанія виїзних консультацій з правових питань жителів віддалених населених пунктів району.

Перші консультації отримали жителі с. Першотравневе, с. ст. Тополі, с. Вільшана, відстань до яких становить близько 30 кілометрів від районного центру.

В ході зустрічей присутні були ознайомлені із системою надання безоплатної правової допомоги та послугами, які вони можуть отримати.

Детальніше...
 

Протягом 5 років громадяни Дворічанського району мають можливість отримувати якісну безоплатну правову допомогу. За цей час практично повністю впроваджено законодавство про безоплатну правову допомогу, створено систему надання безоплатної правової допомоги, яку здійснюють Дворічанський Офіс Мережі правового розвитку, що діє на базі громадської організації «Фонд сільських громад Дворічанщини» ( ГО «ФСГД»), «Дворічанське бюро правової допомоги» Чугуївського місцевого центру з надання  вторинної правової допомоги.

За цей час до Дворічанського Офісу Мережі звернулося близько 2000 клієнтів.

Детальніше...
 

27-28 січня 2018 року в смт Жденієво Закарпатської області відбулася зустріч представників громадських організацій – членів громадської спілки «Мережа правового розвитку» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Мета заходу: розробити проект Операційного плану Мережі на 2018 рік.

ГО «ФСГД» на зустрічі представляв Віталій Бабика – керівник Дворічанського Офісу Мережі правового розвитку.

Детальніше...
 

В 2018 році експерти Чугуївської правозахисної групи разом з фахівцями Чугуївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги проводять семінари з питань роз’яснення прав у сфері земельних відносин для мешканців Харківської області. Основна мета вказаних заходів - надати громадянам знання, зокрема, з таких питань як порядок визнання права на земельну ділянку, оформлення права на земельну частку (пай), правовідносини з питань оренди земельних ділянок та земельних часток (паїв) сільськогосподарського призначення, порядку звернення до органів публічної влади для отримання земельних ділянок, отримання правової допомоги тощо.

23 січня 2018 року семінар з вказаних питань відбувся у Дворічанському районі Харківської області. Участь у заході взяли місцеві активісти, представники органів державної влади та місцевого самоврядування.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 5 з 37

Сайт розроблений в рамках проекту «Ресурсний Центр активності громади на базі Дворічанського районного Будинку культури Харківської області», що реалізується ГО «Фонд сільських громад Дворічанщини» за фінансової підтримки Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду «Відродження». Детальніше про програму: www.irf.ua

Мета проекту: надати підтримку активності громади Дворічанського району у вирішенні проблем місцевого розвитку шляхом створення Ресурсного Центру для сільських осередків громадського життя на базі Дворічанського районного Будинку культури.

Думки, висвітлені на цьому сайті, не обов’язково відображають думки та точки зору Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду «Відродження».