Новини

На базі центральної бібліотеки 20 березня 2012 року пройшов семінар - практикум. бібліотечних працівників «Система каталогів і картотек сільської бібліотеки». В роботі семінару взяв участь начальник відділу культури і туризму Дворічанської районної державної адміністрації Щоличев С.М.

Детальніше...
 

Із червня 2012 року відкривається «Школа громадської участі» для громадських активістів в рамках однойменного проекту Інституту соціокультурного менеджменту.

Заходи в рамках Школи будуть проводитися із червня 2012 року по жовтень 2013.

Школа громадської участі – це школа підготовки кадрів для громадського сектору малих міст і сіл, куди на конкурсній основі будуть прийматися люди, які живуть на території громади, мають бажання отримати знання, вміння і навички з питань розвитку місцевої громади.

Детальніше...
 

11 січня 2012 року у селищі Дворічна Харківської області стартував проект «Центр правової інформації та консультацій для захисту прав населення Дворічанського району».

Проект реалізується  громадською організацією «Фонд сільських громад Дворічанщини» за підтримки  програми «Верховенство права»  Міжнародного фонду «Відродження».

Детальніше...
 

В районі діє стаціонарний «Центр правової інформації та консультацій для захисту прав населення Дворічанського району за фінансової підтримки програми «Верховенство права» Міжнародного Фонду «Відродження». В Центрі юрист безкоштовно надає населенню району юридичні консультації та допомогу з питань захисту їхніх  трудових прав, прав власності, прав на започаткування власної справи та права на державну підтримку родин з дітьми.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 31 32 33 34 35 36 37 Наступна > Кінець >>

Сторінка 37 з 37

Сайт розроблений в рамках проекту «Ресурсний Центр активності громади на базі Дворічанського районного Будинку культури Харківської області», що реалізується ГО «Фонд сільських громад Дворічанщини» за фінансової підтримки Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду «Відродження». Детальніше про програму: www.irf.ua

Мета проекту: надати підтримку активності громади Дворічанського району у вирішенні проблем місцевого розвитку шляхом створення Ресурсного Центру для сільських осередків громадського життя на базі Дворічанського районного Будинку культури.

Думки, висвітлені на цьому сайті, не обов’язково відображають думки та точки зору Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду «Відродження».