Новини

Для більшості людей незаперечними цінностями є мир, добробут, безпека та добробут родини, повага до особистості, можливість самореалізації та загальна атмосфера довіри. Зазвичай жителі однієї територіальної громади об’єднують спільні інтереси та потреби, що у своїй основі мають спільні ціності.

Детальніше...
 

Наша громадська організація пропонує впровадити на Дворічанщині акцію «Віддай, якщо можеш. Візьми, якщо хочеш».

Ідея руху прийшла до нас із Італії, де про неї написав першим італійський письменник Тоніно Бенаквіста в романі «Малавіта»: «… відпочиваючи в Неаполі, почув про старовинний звичай, який ще шанували деякі тамтешні власники бістро. Враховуючи ціну еспресо біля стійки (грош або трохи менше), клієнти нерідко вигрібали дріб’язок з кишень і купували дві кави, випиваючи при цьому тільки одну, а бармен записував собі на дошку одну безкоштовну каву для випадково забрівшого…»

Детальніше...
 

18 червня 2012 року у селищі Дворічна Харківської області у приміщенні читального залу Дворічанської бібліотеки для дорослих відбулася чергова робоча зустріч місцевої влади та громадськості в рамках реалізації проекту «Центр правової інформації та консультацій для захисту прав населення Дворічанського району». Цей проект реалізує громадська організація «Фонд сільських громад Дворічанщини» за підтримки Програми «Верховенство права»  Міжнародного фонду «Відродження».

Детальніше...
 

26 червня 2012 року у селищі Дворічна Харківської області відбувся круглий стіл на тему «Надання безоплатної правової допомоги вразливим групам населення Дворічанського району Харківської області: сучасний стан та перспективи» в рамках реалізації проекту «Центр правової інформації та консультацій для захисту прав населення Дворічанського району». Цей проект реалізує громадська організація «Фонд сільських громад Дворічанщини» за підтримки Програми «Верховенство права» Міжнародного фонду «Відродження».

Детальніше...
 

23 квітня  2012 року у приміщенні бібліотеки у селищі Дворічна відбувся семінар на тему: «Базові навички у правовій допомозі  населенню та підвищення його соціальної активності, інформування сільського населення про їх права, необхідності та можливості їх захисту».

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 31 32 33 34 35 36 37 38 Наступна > Кінець >>

Сторінка 36 з 38

Сайт розроблений в рамках проекту «Ресурсний Центр активності громади на базі Дворічанського районного Будинку культури Харківської області», що реалізується ГО «Фонд сільських громад Дворічанщини» за фінансової підтримки Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду «Відродження». Детальніше про програму: www.irf.ua

Мета проекту: надати підтримку активності громади Дворічанського району у вирішенні проблем місцевого розвитку шляхом створення Ресурсного Центру для сільських осередків громадського життя на базі Дворічанського районного Будинку культури.

Думки, висвітлені на цьому сайті, не обов’язково відображають думки та точки зору Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду «Відродження».