Новини

23 квітня  2012 року у приміщенні бібліотеки у селищі Дворічна відбувся семінар на тему: «Базові навички у правовій допомозі  населенню та підвищення його соціальної активності, інформування сільського населення про їх права, необхідності та можливості їх захисту».

Детальніше...
 

Сувора реальнiсть двадцятого вiку:

Нема куди дiти себе чоловiку.

Рiчки потемнiли, лiси порiдiли,

Повiтря зловiсні дими зачадiли.

І все, що учора незрушним здавалось,

Сьогодні до самих основ захиталось.

М. Луків

23 квітня в Дворічанській центральній районній бібліотеці для дорослих була проведена нелегка розмова про трагедію Чорнобиля 26 квітня 1986 року з учнями аграрного ліцею.

Детальніше...
 

З квітня 2012 року Фонд Сільських Громад Дворічанщини розпочне реалізацію проекту «Організація суспільнокорисних екопоходів для молоді Дворічанського району – фундамент позитивних змін». Проект передбачає проведення 4 триденних екопоходів до сіл Мечникове, Кам’янка, Другий Лиман, Ново-Єгорівка з залученням молоді цих сіл до визначення основних проблем і потреб сільських громад та до прибирання 4 місць громадського відпочинку поблизу цих населених пунктів.

Детальніше...
 

30 березня 2012 року у приміщенні бібліотеки у селищі Дворічна відбувся семінар на тему: «Профілактика порушень прав сільських мешканців Дворічанського району».

У заході взяли участь голова Дворічанської районної ради, представники всіх сільських рад Дворічанського району, з них 12  громад особисто представляли сільські голови.

Детальніше...
 

На базі центральної бібліотеки 20 березня 2012 року пройшов семінар - практикум. бібліотечних працівників «Система каталогів і картотек сільської бібліотеки». В роботі семінару взяв участь начальник відділу культури і туризму Дворічанської районної державної адміністрації Щоличев С.М.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 31 32 33 34 35 36 Наступна > Кінець >>

Сторінка 35 з 36

Сайт розроблений в рамках проекту «Ресурсний Центр активності громади на базі Дворічанського районного Будинку культури Харківської області», що реалізується ГО «Фонд сільських громад Дворічанщини» за фінансової підтримки Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду «Відродження». Детальніше про програму: www.irf.ua

Мета проекту: надати підтримку активності громади Дворічанського району у вирішенні проблем місцевого розвитку шляхом створення Ресурсного Центру для сільських осередків громадського життя на базі Дворічанського районного Будинку культури.

Думки, висвітлені на цьому сайті, не обов’язково відображають думки та точки зору Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду «Відродження».