Новини

5-7 жовтня в передмісті Дніпропетровськка на турбазі громадські організації

м. Дніпропетровська (БО «Горківський фонд розвитку громади»

БО «Волоський фонд розвитку громади» і ГО «Молодь Ювілейного» ) будуть проводити тренінги (анімація, комунікакація, розробка проектів, розвиток громад, робота в команді, тощо).

Оплата проїзду з Дніпропетровська до турбазы, проживання та харчування за рахунок організаторів навчання. Проїзд до Дніпропетровська та в зворотньому  напрямку за властий рахунок (орієнтовна вартість квитків - 200 грн)

Учасники - молодь 17-25 років.

Запрошуються всі бажаючі. Заявки приймаються до 22 вересня.

Контактний телефон: 0983953379

 

 

Представник ГО «ФСГД» Є.Фєдєчкін взяв участь у другій сесії/частині  «Школи громадської участі», яка реалізується Інститутом соціокультурного менеджменту (м.Кіровоград) за фінансової підтримки Фонду ім. Ч.С. Мота. Під час навчання Євген взяв участь у тренінгах:

- тренінг "Розвиваючи культуру благодійництва громад - забезпечуємо фінансову життєздатність Осередків громадської активності (ОГА)";

- тренінг "Польський досвід діяльності Центрів місцевої активності та розвитку громад" (тренери Олена Хоткевич та Збігнєв Меруньськи);

- тренінг "Російский досвід впровадження соціальної анімації та активізації населення за місцем проживання" (тренер Мария Петренко)

 

Для більшості людей незаперечними цінностями є мир, добробут, безпека та добробут родини, повага до особистості, можливість самореалізації та загальна атмосфера довіри. Зазвичай жителі однієї територіальної громади об’єднують спільні інтереси та потреби, що у своїй основі мають спільні ціності.

Детальніше...
 

Кожен із нас інтуїтивно розуміє, що таке конфлікт, адже він є невід’ємною частиною нашого життя. Конфлікт впливає на формування нашого характеру і світогляду, є ресурсом для нашого розвитку та за умови конструктивного його розв’язання, взаємин між людьми. У повсякденному житті слово «конфлікт» вживається стосовно до волі широкого кола явищ – від збройних сутичок і протистояння різних соціальних груп до побутових непорозумінь. Ми називаємо конфліктом сімейну сварку, дискусії в парламенті, зіткнення внутрішніх мотивацій людини, боротьбу її власних бажань, почуття обов’язку та багато чого іншого. Хоча переважна більшість людей вважає конфлікт негативним явищем, насправді він може зробити нас сильнішими та мудрішими, виховати нашу волю, допомогти зрозуміти свої нові якості, зблизити з людьми, які нас оточують. З іншого боку, на емоційному рівні в результаті конфліктів у людини виникає почуття гніву та роздратування, під впливом яких може з’явитися депресія. У процесі конфлікту людина покладається на власний егоїзм, незважаючи на почуття та думки свого опонента, але згодом виснажується і прагне якомога швидше завершити суперечку.

Детальніше...
 

Наша громадська організація пропонує впровадити на Дворічанщині акцію «Віддай, якщо можеш. Візьми, якщо хочеш».

Ідея руху прийшла до нас із Італії, де про неї написав першим італійський письменник Тоніно Бенаквіста в романі «Малавіта»: «… відпочиваючи в Неаполі, почув про старовинний звичай, який ще шанували деякі тамтешні власники бістро. Враховуючи ціну еспресо біля стійки (грош або трохи менше), клієнти нерідко вигрібали дріб’язок з кишень і купували дві кави, випиваючи при цьому тільки одну, а бармен записував собі на дошку одну безкоштовну каву для випадково забрівшого…»

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 31 32 33 Наступна > Кінець >>

Сторінка 31 з 33

Сайт розроблений в рамках проекту «Ресурсний Центр активності громади на базі Дворічанського районного Будинку культури Харківської області», що реалізується ГО «Фонд сільських громад Дворічанщини» за фінансової підтримки Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду «Відродження». Детальніше про програму: www.irf.ua

Мета проекту: надати підтримку активності громади Дворічанського району у вирішенні проблем місцевого розвитку шляхом створення Ресурсного Центру для сільських осередків громадського життя на базі Дворічанського районного Будинку культури.

Думки, висвітлені на цьому сайті, не обов’язково відображають думки та точки зору Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду «Відродження».