Новини

15-18 листопада 2012 року у смт. Дворічна на Харківщині за підтримки районної державної адміністрації та районної ради відбувся тренінг «Базові навички у вирішенні конфліктів та медіації».

Тренінг провели тренери БО «Український Центр Порозуміння» Альона Горова та Роман Коваль.

Захід був організований ГО «Фонд сільських громад Дворічанщини» у рамках Проекту «Продовження діяльності Центру правової інформації та консультацій для захисту прав населення Дворічанського району» за фінансової підтримки Програми «Верховенство права» Міжнародного фонду «Відродження».

Детальніше...
 

В смт. Дворічна на Харківщині 15-18 листопада відбудеться тренінг "Базові навички вирішення конфліктів та медіації" . Тренінг проводить БО Український Центр Порозуміння спільно з Громадською організацією "Фонд сільських громад Дворічанщини" в рамках проекту "Продовження діяльності Центру правової інфорації та консультацій для захисту прав населення Дворічанського району" що здійснюється за підтримки програми "Верховенство права" Міжнародного фонду "Відродження". У тренінгу візьмуть участь керівники державних установ та голови сільських рад Дворічанського району. Мета тренінгу - навчити учасників веденню процедури медіації та її застосуванню як ефективного інструменту вирішення конфліктів.

 

З серпня 2012 року  до Центру звернулися  більше 100 клієнтів.

За цей період  представники Центру  виїхали   до  населених пунктів: с.Петро-Іванівка, с.Митрофанівка, с.Колодязне, с.Обухівка, с.Миколаївка, с.Кам’янка, с.Тополі та с.ст.Тополі.

Детальніше...
 

Ідея залучити американського волонтера до Дворічанського району виникла у ГО «Фонд сільських громад Дворічанщини»   ще    повесні     2010 року. Пізніше направили до Корпусу Миру США в Україні  відповідні матеріали. Матеріали до розгляду прийняли, але чекати довелося до осені 2012 року. І ось він настав, цей довгоочікуваний день. 31 жовтня до району завітав представник Корпусу Миру, керівник Програми розвитку громад Марат Кюрчевський. Своєю молодістю, щирістю, доброю посмішкою Марат відразу зняв напругу, осторогу присутніх. Зустріч відбулася в кабінеті голови райдержадміністрації. На початку Марат поцікавився основними напрямками роботи ГО «ФСГД». Про них з захопленням розповіла голова правління Людмила Ковтун.

Детальніше...
 

14 вересня 2012 року в читальному залі районної бібліотеки, в смт. Дворічна відбулася робоча зустріч, на якій обговорювалось питання подальшої діяльності «Центру правової інформації та консультацій для захисту прав населення Дворічанського району».

У зустрічі взяли участь Турбаба Г.Г. – голова Дворічанської районної ради, сільські голови району, депутати райради, виконавці та юрист проекту, представники цільової групи проекту.

Розпочато обговорення можливості продовження роботи Центру в 2013 році на базі уже існуючого комунального закладу.

Робоча зустріч відбулася в рамках проекту «Продовження діяльності Центру правової інформації та консультацій для захисту прав населення Дворічанського району» Програми «Верховенство права» Міжнародного фонду «Відродження».

 

 

 
<< Початок < Попередня 31 32 33 34 Наступна > Кінець >>

Сторінка 31 з 34

Сайт розроблений в рамках проекту «Ресурсний Центр активності громади на базі Дворічанського районного Будинку культури Харківської області», що реалізується ГО «Фонд сільських громад Дворічанщини» за фінансової підтримки Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду «Відродження». Детальніше про програму: www.irf.ua

Мета проекту: надати підтримку активності громади Дворічанського району у вирішенні проблем місцевого розвитку шляхом створення Ресурсного Центру для сільських осередків громадського життя на базі Дворічанського районного Будинку культури.

Думки, висвітлені на цьому сайті, не обов’язково відображають думки та точки зору Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду «Відродження».